Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Кучето што Нино го немаше

Едвард ван де Вендел  
Оригинален наслов на книгата : Het hondje dat Nino niet had
ИСБН : 978-608-259-116-2
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 36
Димензии : 240x300
Корица : тврдаКраток опис

Нино има куче што го нема.

Куче што тој си го замислува.

Што се осмелува на сѐ,

Што прави сѐ, што разбира сѐ!

Еден ден, родителите на Нино му подаруваат вистинско куче.

Но, дали и тоа куче се осмелува на сѐ?

Дали и тоа куче прави сѐ?

Дали тоа куче разбира што значи замислено куче?Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците