Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Чао!

Едвард ван де Вендел  
Оригинален наслов на книгата : Doei!
ИСБН : 978-608-259-117-9
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 36
Димензии : 240x300
Корица : тврдаКраток опис

Секоја ноќ, Мартје сонува прекрасни соништа.

Таа лета над куќи, планини и острови.

Сите нејзини кадифени играчки летаат заедно со неа.

Но, Бор, нејзиниот постар брат, никогаш не сонува нешто убаво.

Дали Мартје може да му помогне?

 

Сликовница за моќта на соништата и протерувањето на кошмарите.

Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците