Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Боенка: Весела азбука

/  
Оригинален наслов на книгата : Боенка: Весела азбука
ИСБН : 5-310328-001821
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 10
Димензии : А4
Корица : мекаКраток опис

за развој на моторичките вештини кај децатаза јакнење на концетрацијатаза поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците