Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Боенка: Смешни чудовишта

/  
Оригинален наслов на книгата : Боенка: Смешни чудовишта
ИСБН : 5-310-328-001838
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 1
Број на страни: 10
Димензии : А4
Корица : мекаКраток опис

за развој на моторичките вештини кај децатаза јакнење на концетрацијатаза поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност


Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците

07.10.2018 18:49:00   Eva Gyuroska напиша

Odlicna! Ja kupiv x3 istava..