Е-адреса: Лозинка:
















Продукти: 0
Цена 0 мкд

Боенка: Необични принцези

/  




Оригинален наслов на книгата : Боенка: Необични принцези
ИСБН : 5-310-328-001814
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 10
Димензии : А4
Корица : мека



Краток опис

за развој на моторичките вештини кај децатаза јакнење на концетрацијатаза поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците