Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Како се оди во Париз: прирачник со дневник за патување

Јана Мишо  
Оригинален наслов на книгата : Како се оди во Париз: прирачник со дневник за патување
ИСБН : 978-608-247-657-5
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 84
Димензии : А5
Корица : мека


    Немаме податоци

Краток описОценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците