Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Епизода 2 Лео: Канџа во мракот

Билјана С. Црвенковска,   Здравко Гиров  
Оригинален наслов на книгата : Епизода 2 Лео: Канџа во мракот
ИСБН : 978-608-259-094-3
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 60
Димензии : 140х200
Корица : мекаКраток опис

Некој сака да им наштети на шесте херои од дружината ТКЦП.

И не, не се тоа Смрдливците, нивните вечни непријатели, туку некој посилен, попаметен и помоќен... некој друг командува со Смрдливците и подготвува замка за Лео и другарите!


Но, кој? Кој е мистериозниот непријател?


Кој е смрдливецот во сенка? И чија е страшната канџа во мракот?


 Еј, на оваа книга ù требаш ТИ!


Добојувај, доцртувај, допишувај и дополнувај ја твојата авантура додека читаш.


Подготви се за многу возбуда, акција и смеење.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците