Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Мојот брат од тринаесеттиот кат

Оливера Ќорвезироска  
Оригинален наслов на книгата : Мојот брат од тринаесеттиот кат
ИСБН : 978-608-247-999-6
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 144
Димензии : А5
Корица : мекаКраток опис

Ако едната страна од гајтанот божемски ја вклучам во мојот кревет (всушност ќе ја пикнам под јоги-душекот!), а втората ја вклучам во креветот на Мирна (ќе ја ставам под нејзината перница), двата кревета ќе бидат поврзани и најверојатно и таа и јас следната ноќ ќе сонуваме ист сон.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците