Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Танграм: Дидактички логички игри со форми

Бранка Бугариска  
Оригинален наслов на книгата : Танграм: Дидактички логички игри со форми
ИСБН : 978-608-247-528-8
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 16
Димензии : 150x150
Корица : тврдаКраток описОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците