Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Три шарени јајца и една лоша маца

Билјана С. Црвенковска  
Оригинален наслов на книгата : Три шарени јајца и една лоша маца
ИСБН : 978-608-247-689-6
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 12
Димензии : 210x210
Корица : тврдаКраток опис

Најново за најмалите! Картонска сликовница „Три шарени јајца и една лоша маца“.


Оценка од корисниците

5 звезди

3

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
3

Коментари од корисниците