Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Отчукувања

Франсеск Миралјес  
Оригинален наслов на книгата : Pulsaciones
ИСБН : 978-608-247-786-2
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 1
Број на страни: 208
Димензии : 145x205
Корица : мекаКраток опис

Добрата страна?!
 Добра е и има нов мобилен, па конечно може да зборува со сите преку HeartBits.

17:05

Лошата страна?! Не се сеќава на трите дена што и претходат на несреќата. Што ли се случило за време на тие денови? Кој ли е тој Феникс кој не престанува да и пишува пораки? И зошто секогаш кога Елија ќе помисли на она што можела да го заборави... чувствува дека и недостига воздух.

17:06Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците

08.02.2020 17:42:58   Anonymous напиша

Прекрасна книга и би ја препорачала за сите тинејџери :D