Е-адреса: Лозинка:
















Продукти: 0
Цена 0 мкд

Математичка статистика и анализа на податоци

Џон А. Рајс  




Оригинален наслов на книгата : Mathematical Statistics and Data Analysis
ИСБН : 978-608-229-611-1
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 684
Димензии : 170x235
Корица : тврда



Краток опис



Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците