Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Хемија и нејзина примена во земјоделството и физиологијата

Јустус Либох  
Оригинален наслов на книгата : Chemistry in its applications to agriculture and physiology
ИСБН : 978-608-229-780-4
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 416
Димензии : 140х207
Корица : мекаКраток описОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците