Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

4x101 мисла

Група автори  
Оригинален наслов на книгата : 4x101 мисла
ИСБН : 531-032-800-0961
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Попули
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 512
Димензии : А6
Корица : тврда


    Немаме податоци

Краток опис

Коплет од четири книги во вредност од 676 денари по цена од 400 денари.


„101 мисла за љубовта“

„101 мисла за виното“

„101 мисла за успехот“

„101 мисла за жената“


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците