Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Подарок за неа

Кети Никол и Алан Пауер и Валери Банеим и Ив Азеруал  
Оригинален наслов на книгата : Подарок за неа
ИСБН : 531-032-800-095-4
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 800
Димензии : 145x205
Корица : мека


    Немаме податоци

Краток опис

Коплет од три книги во вредност од 900 денари по цена од 600 денари.


„Кејт идната кралица“ од Кети Никол

„Заговорот против Дијана“ од Алан Пауер

„Карла Бруни и Никола Саркози: вистинска приказна“ од Валери Бенаим и Ив Азеруал


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците