Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Подарок за него

Лука Кајоли и Рој Кали и Крис Бауерс  
Оригинален наслов на книгата : Подарок за него
ИСБН : 531-032-800-094-7
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 768
Димензии : 205x145
Корица : тврда


    Немаме податоци

Краток опис

Коплет од три книги во вредност од 900 денари по цена од 600 денари.


„Роналдо: Опсесија за совршенство“ од Лука Кајоли

„Плејбојот и стаорецот: Приказната за Џејмс Хант и Ники Лауда“ од Рој Кали

„Спортскиот амбасадор Новак Ѓоковиќ и подемот на Србија“ од Крис Бауерс
Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците