Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Дедо Мраз кај Матеј и Луна

Билјана С. Црвенковска  
Оригинален наслов на книгата : Дедо Мраз кај Матеј и Луна
ИСБН : 978-608-247-2317
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 32
Димензии : А4
Корица : мекаКраток опис

Се ближи Нова година,а близначињата Матеј и Луна се на гости кај баба им Цвета. Тие веќе испратија писмо до Дедо Мраз и очекуваат подароци, но изгледа дека тој има нешто друго на ум...

Прочитај ја приказната и решавај многу загатки во оваа сликовница со активности: цртање, боење, пишување, броење, сметање и уште многу забава! Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците