Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Maтеј и Луна летуваат на море

Билјана С. Црвенковска  
Оригинален наслов на книгата : Maтеј и Луна летуваат на море
ИСБН : 978-608-247-229-4
Година на издавање : 2
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 32
Димензии : А4
Корица : мекаКраток опис

Матеј и Луна го поминуваат летото на море, што значи многу игри во песокот, пливање, нуркање, запознавање со рипчињата и другите морски животни,

како и потрага по многу потонати богатства.


Ништо не е невозможно во лето!


Прочитај ја приказната и решавај многу загатки во оваа сликовница со активности:

цртање, боење, пишување, броење, сметање и уште многу забава!
Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците