Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Keјт идната кралица

Кети Никол  
Оригинален наслов на книгата : Kate: The Future Queen
ИСБН : 978-608-229-954-9
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Попули
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 265
Димензии : 145x205
Корица : мекаКраток опис

КНИГА ЗА РАЃАЊЕТО НА ЉУБОВНАТА ПРИКАЗНА ВО КРАЛСКИОТ ДВОРИсцрпна ретроспектива на оваа современа кралска љубовна приказна. Неверојатно и до детаљ, Никол ја разоткрива љубовта на Вилијам и неговата идна сопруга и ја истражува неговата силна поврзаност со својот брат и начинот на кој тие заедно ѝ даваат нов ликна иднината на британската монархија.


ВЕНИТИ ФЕР


Врвна новинарска сторија за кралскиот двор.


ЏОРЏ СТЕФАНОПОЛУС, ЕЈ-БИ-СИ ЊУЗ


Богата со интриги и сочни детали за Вилијам и Хари −

задолжителна лектира за обожавателите на кралското семејство.


ЛАЈФ & СТАЈЛ

Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците