Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Двајца Дедо Мразовци

Билјана С. Црвенковска  
Оригинален наслов на книгата : Двајца Дедо Мразовци
ИСБН : 978-608-247-270-6
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 32
Димензии : 145x180
Корица : мекаКраток опис

Со оваа сликовница се забавуваме на следниов начин:


Читаме
Решаваме загатки
Учиме нови работи
Раскажуваме своја приказна
Се смееме на глас


Смисли и напиши своја приказна за Дина и Додо! 

Испрати ја на dinaidodo@arslamina.com и можеш да добиеш подарок!Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците