Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Пази се од мечката!

Делфин Маури,   Тео де Маркусин  
Оригинален наслов на книгата : Opgepast voor de beer!
ИСБН : 978-608-247-067-2
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 24
Димензии : 210x210
Корица : мекаКраток опис

Мечките толку многу го сакаат медот, што претставуваат опасност за пчеларникот.

Кога Маја и Вили ќе ја видат мечката, веднаш ќе го вклучат алармот...
Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците