Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Каде е мама?

Делфин Маури,   Тео де Маркусин  
Оригинален наслов на книгата : Waar is mama?
ИСБН : 978-608-247-068-9
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 24
Димензии : 210x210
Корица : мекаКраток опис

Од каде доаѓаат сите тие малечки бубачки?

И колку голем апетит имаат! Додека Маја оди во потрага по нивната мајка, Вили се грижи за малечките. Само сето тоа добро да се заврπи!Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците