Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Лажната оса

Делфин Маури,   Тео де Маркусин  
Оригинален наслов на книгата : De nepwest
ИСБН : 978-608-247-066-5
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 24
Димензии : 210x210
Корица : мекаКраток опис

Осите го украдоа нектарот на пчелите. Маја сака да го врати нектарот назад и добива помош од едно неочекувано ново другарче..


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците