Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Добре дојде на ливадата

Делфин Маури,   Тео де Маркусин  
Оригинален наслов на книгата : Welkom op de weide
ИСБН : 97-8-608-247--065-8
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 24
Димензии : 210x210
Корица : мекаКраток опис

Маја и Вили полетаа во ноќта. Тие првпат ја истражија ливадата. За Вили тоа беше страшно, но за Маја беше прекрасно. Таа со задоволство би живеелаво ливадата. Но, дали ќе ѝ дозволи кралицата?Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците