Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Девојката што го спаси кралот на Шведска

Јонас Јонасон  
Оригинален наслов на книгата : Analfabeten som kunde räkna (The Girl Who Saved The King of Sweden)
ИСБН : 978-608-229-953-2
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 392
Димензии : 145x205
Корица : мека


    Немаме податоци

Краток опис

И сиот свет да ве игнорира, не значи дека не можете да го спасите. 


Урнебесно смешна како и деби-бестселерот на Јонас Јонасон, „Стогодишникот кој скокна низ прозорецот и исчезна“, ова е заводлива книга за среќа, љубов и меѓународни односи...Оценка од корисниците

5 звезди

2

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
2

Коментари од корисниците