Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Другарки со стил: Облечи ја Ања

Билјана С. Црвенковска  
Оригинален наслов на книгата : Другарки со стил: Облечи ја Ања
ИСБН : 978-608-229-923-5
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 20
Димензии : А4
Корица : мекаКраток опис

Другарки со стил

Креирај облека за другарките со стил!

Собери ги сите другарки и менувај им ги облеките!

 

Модни сликовници

за развој на моторичките вештини кај децата

за поттикнување на фантазијата и креативнос

за зајакнување на самостојноста и самодовербата

 

Наслови во серијата

Облечи ја Ања

Облечи ја Лина

Облечи ја Јана

Облечи ја Срна
Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците