Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Боенка: Овошје и зеленчук

Билјана С. Црвенковска  
Оригинален наслов на книгата : Боенка: Овошје и зеленчук
ИСБН : 5310328000220
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 16
Димензии : 155х155
Корица : мекаКраток опис

Боенки со налепници

•    За развој на моторичките вештини кај децата

•    За јакнење на концентрацијата

•    За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност


Наслови во серијата:

•    Бубачки

•    Превозни средства

•    Играчки

•    Диви животни

•    Домашни животни

•    Овошје и зеленчук


За деца од 3 до 5 години
Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците