Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Боенка: Птици на жица 2

Билјана С. Црвенковска  
Оригинален наслов на книгата : Боенка: Птици на жица 2
ИСБН : 5310328000176
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 16
Димензии : А4
Корица : мекаКраток опис

Забавно-едукативни боенки

•    За развој на моторичките вештини кај децата

•    За јакнење на концентрацијата

•    За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност


Наслови во серијата:

•    Зошто доцни Дедо Мраз

•    Принцези

•    Чудовиштата од планетата Зорг

•    Диносауруси

•    Необичните колички

•    Птици на жица

•    Слонко и пријателите
Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците