Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Боенка: Принцези

Билјана С. Црвенковска  
Оригинален наслов на книгата : Боенка: Принцези
ИСБН : 5310328000121
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 16
Димензии : А4
Корица : мекаКраток опис

Забавно-едукативни боенки
•    За развој на моторичките вештини кај децата
•    За јакнење на концентрацијата
•    За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност

Наслови во серијата:
•    Зошто доцни Дедо Мраз
•    Принцези
•    Чудовиштата од планетата Зорг
•    Диносауруси
•    Необичните колички
•    Птици на жица
•    Слонко и пријателитеОценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците