Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Фауст

Фликс  
Оригинален наслов на книгата : Faust
ИСБН : 978-608-229-628-9
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 96
Димензии : 165x235
Корица : тврда


    Немаме податоци

Краток опис

Што прави Фауст денес? Каде се наоѓа и со какви компромиси се соочува Современиот Фауст на Фликс е само една временска станица на оваа безвременска фигура.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците