Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Азбуката на мојот живот

Мирјана Бобиќ Мојсиловиќ  
Оригинален наслов на книгата : Azbuka mog zivota
ИСБН : 978-608-229-686-9
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 184
Димензии : 120x210
Корица : мекаКраток опис

Азбуката на мојот живот е роман во кој една напуштена жена минува низ најзначајните мигови од својот живот по азбучен редослед додека се обидува да се справи со паниката и неизвесноста предизвикана од исчекувањето на нејзиниот маж да се врати и да си ги собере парталите.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците