Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

101 мисла за виното

Група автори  
Оригинален наслов на книгата : 101 мисла за виното
ИСБН : 978-608-229-681-4
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Попули
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 128
Димензии : А6
Корица : тврдаКраток опис

101 мисла за виното


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците