Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Глас

Николсон Бејкер  
Оригинален наслов на книгата : Vox
ИСБН : 9786082294568
Година на издавање : 2013
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 120
Димензии : 145x205
Корица : мекаКраток опис

„Глас“ ја преработува мапата на територијата на сексот  - осамен секс, телефонски, лирски, удобен и опасен. Тоа е еротски класик кој го става Николсон Бејкер во првите редови на најголемите американски писатели.


Ова е брилијантно смешен, перверзно нежен и технички еротски роман што фасцинира со неверојатна фикција.


За сите подетални информации во врска со содржината и со достапноста на книгата слободно пишувајте на publishing@arslamina.com.
Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците