Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Сказна за глупавото глувченце

Самуил Маршак  
Оригинален наслов на книгата : Сказка о глупом мышонке
ИСБН : 978-608-259-143-8
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 21
Димензии : 140х200
Корица : мекаКраток опис

                                                                            Глупавото глувче мало

                                      Вели уште незаспано:

                                     - Неубав е гласот твој,

                                        И многу е силен тој!Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците