Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Битката за Берлин: 1945

Тони Ле Тисие  
Оригинален наслов на книгата : The battle of Berlin
ИСБН : 978-608-247-996-5
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 368
Димензии : 127x203
Корица : мекаКраток описОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците