Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Супервештерката, мачката и шесте волшебни колачиња

Билјана С. Црвенковска  
Оригинален наслов на книгата : Супервештерката, мачката и шесте волшебни колачиња
ИСБН : 978-608-247-790-9
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 216
Димензии : 145x205
Корица : мекаКраток опис

Ова е една сосема неверојатна приказна за:


Едно неверојатно девојче кое не сака да си го открие името

Една исто толку неверојатна бела мачка

Еден парк по име Зеленпарк што крие мнооогу мистерии

Еден дух од таванот

Еден мистериозно исчезнат поет и уште многу многу други чудни нешта


Плус:


Прирачник за женските што сакаат да станат супервештерки

Тест: Каква вештерка си?

Суперкреативни вештерски дневник и вештерска шкртанка-цртанка само за ТЕБЕ! Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците