Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Неверојатни вистини и вистински лаги за канцерот

Анита Гибсон  
Оригинален наслов на книгата : Неверојатни вистини и вистински лаги за канцерот
ИСБН : 978-171909504-4
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Анита Гибсон
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 268
Димензии : 150x207
Корица : мекаКраток опис

Оваа книга претставува преглед и интерпретација на голем број различни извори, достапни за секого, на темата канцер, негова превенција и можни лекови, диети и здрава изхрана.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците