Е-адреса: Лозинка:
















Продукти: 0
Цена 0 мкд

Архитектонски кнструкции: материјали, процеси, структури

Андреа Деплацес  




Оригинален наслов на книгата : Construction architecture : materials, processes, structures
ИСБН : 978-608-229-260-1
Година на издавање : 2013
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 556
Димензии : 240х297
Корица : тврда



Краток опис



Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците