Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Меѓународно право и меѓународни односи

Дејвид Армстронг,   Тео Фарел,   Хелен Ламберт  
Оригинален наслов на книгата : International Law and International Relations
ИСБН : 978-608-247-296-6
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 360
Димензии : 150х230
Корица : мекаКраток описОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците