Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Комплет: Зелената милја

Стивен Кинг  
Оригинален наслов на книгата : Комплет: Зелената милја
ИСБН : 531-032-800-0961-4
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 560
Димензии : 120x210
Корица : мекаКраток опис

Комплет книги во вредност од 600 денари по цена од 300 денари.


Серијал „Зелената милја“


*Двете мртви девојчиња

*Глувчето на милјата

*Дланките на Кофи

*Ужасната смрт на Едуар Делакроа

*Патување во ноќта

*Кофи на милјатаОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците