Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Снешко Смешко

Билјана С. Црвенковска  
Оригинален наслов на книгата : Снешко Смешко
ИСБН : 978-608-229-944-0
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 24
Димензии : 210x210
Корица : мекаКраток опис

Со оваа сликовница се забавуваме на следниов начин:


Читаме

 Решаваме загатки

 Учиме нови работи

 Раскажуваме своја приказна

 Се смееме на глас


Смисли и напиши своја приказна за Дина и Додо! 

Испрати ја на dinaidodo@arslamina.com и можеш да добиеш подарок!Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците