Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Матеј и Луна летуваат на море

Билјана С. Црвенковска  
Оригинален наслов на книгата : Матеј и Луна летуваат на море
ИСБН : 978-608-247-2294
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 32
Димензии : А4
Корица : мекаКраток опис

Матеј и Луна го поминуваат летото на море што значи многу игри во песокот, пливање, нуркање, запознавање со рипчињата и другите морски животни, како и потрага по многу потонати богатства. Ништо не е невозможно во лето!

Прочитај ја приказната и решавај многу загатки во оваа сликовница со активности: цртање, боење, пишување, броење, сметање и уште многу забава! Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците