Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Едноставна вистина за љубовта

Бредли Тревор Грив  
Оригинален наслов на книгата : The simple truth about love
ИСБН : 978-608-229-689-0
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Попули
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 1
Број на страни: 144
Димензии : 135x135
Корица : тврдаКраток опис

Што уште останало недоречено во врска со љубовта? Дозволете му на Бредли Тревор Грив да ги сумира вековните обиди да се истражи ова, на сите нам познато, чувство и ви ја објасни самата суштина на љубовта, на начин кој ќе ви го допре срцето.Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците

03.02.2015 13:11:34   Anonymous напиша

одлична книга <3